Dammix Mets

PARIMA HINNA GARANTII

Pakume sulle PARIMA HINNA GARANTII maa müügil.

Juhul, kui müüd oma kinnistu meile, aga leiad hiljem, et keegi maksaks sinu kinnistu eest paremat hinda, oleme valmis kinnistu sulle tagasi müüma!

Kuna iga kinnistu on erinev, siis ei ole kinnistu tehingutel võimalik hindasid sama moodi võrrelda nagu uue auto ostmise puhul, kus sama varustusega uus Toyota Land Cruiser on nii ühe kui teise Toyota edasimüüja juures samasugune auto, ning on väga lihtne aru saada, kes teeb parima pakkumise.

Kuigi meie anname parima, et Dammix Mets OÜ poolt teile metsakinnistu eest tehtud pakkumine oleks parim Eestis, on siiski võimalik, et mõni teine ostuhuviline näeb teie kinnistus mõnda täiendavat väärtust, teie jõuate temani aga alles hiljem, kui tehing Dammix Mets OÜ-ga on juba tehtud. Selle jaoks ongi mõeldud meie PARIMA HINNA GARANTII. Kui leiate ostja, kes on valmis teile kinnistu eest paremat hinda maksma, on teil võimalik säilitada võimalus oma kinnistu temale müümiseks. Loomulikult, nagu iga teine täiendav garantii, vajab ka see tehingu käigus poolte vahel kokku leppimist ning maksab täiendavat hinda, aga loob selle arvel teile täiendavad võimalused.

Juhul kui te soovite parima hinna garantii võimalust kasutada, lepitakse kokku teie poolt soovitud periood, mille jooksul on teil võimalik kinnistut tagasi osta ning sõlmitakse selle kohta kokkulepe. See teostatakse notaris, samaaegselt lepingu sõlmimisega, millega te müüte oma kinnistu Dammix Mets OÜ-le. Sellisel puhul Dammix Mets OÜ ei tee kokkulepitud perioodi jooksul teie kinnistul raietöid, ega võta metsateatiseid, et mitte muuta seetõttu kinnistu väärtust.

Garantii tasu sõltub tagasiostu võimalusega perioodi pikkusest.

Soovime olla teile parim partner ning usume, et see peegeldub ka meie paindlikes võimalustes. Saame aru, et vahel on vaja müüa kohe, et mitte käest lasta mõnda võimalust, mida soovite kinnistu müügist saadud vahenditega realiseerida. Samas sooviksite veel mõelda ja otsida, olemaks kindel, et olete oma varale leidnud parima ostja. Meie parima hinna garantii pakubki lahenduse, kus saate koheselt teha tehingu metsafirmaga, kes on majandanud Eestis metsasid juba üle 20 aasta ja oskab seega teie kinnistu eest uue peremehena väärikalt hoolt kanda. Samas saate teie realiseerida oma soovid ning jätkata uurimist, kas keegi oleks valmis tegema veel kõrgema hinnaga tehingut!

Dammix Mets OÜ – meelerahu teile ja teie metsale!

Parima hinna garantiiga tehingute kirjeldus on toodud meie kodulehel alapunktis tagasiostu kokkuleppega maatehingud.

 

Soovid teada, mis väärtus on Sinu kinnistul, võta ühendust!

Dammix Mets OÜ meeskond tagab kvaliteetse teeninduse!

Võta ühendust e-mail: maa@dmmets.ee, telefonil: +372 508 7002 või kasutades meie hinnapäringu vormi.